Patru șoferi băuți, depistați în trafic în doar câteva ore – Graiul Maramureșului

Patru șoferi băuți, depistați în trafic în doar câteva ore – Graiul Maramureșului

Patru conducători auto au fost scoși din trafic de polițiștii maramureșeni după ce au fost depistați conducând sub influența alcoolului. Două dintre cazuri au fost înregistrate în Baia Mare, iar alte două în zona Sighetu Marmației.
Cel mai grav caz a fost consemnat în după-amiaza zilei de 24 iunie, pe bulevardul Independenței din Baia Mare, unde polițiștii Biroului Rutier au intervenit la un accident soldat…

Link sursă


CSV.RO – platformă românească de anunțuri gratuite


Anunțuri gratuite din Maramures