Echipa Sport Team Baia Mare a participat, la finalul săptămânii trecute, la cea de-a treia ediție a Turneului Internațional de Fotbal Old Boys Arad, competiție care a reunit la start 14 formații din România și Ungaria.
Băimărenii au fost repartizați în grupa a III-a, alături de Voința Semlac, FC Srbianca Timișoara și Retro Orosházi (Ungaria).
Sport Team Baia Mare a înregistrat următoarele rezultate: 1-2 cu Retro Orosházi, 2-2 cu Voința Semlac, prin dubla reușită de Bogdan Bîrle, și 0-1 cu FC Srbianca Timișoara.
Clasată pe locul al patrulea în grupă, formația băimăreană a disputat ulterior meciul de clasament împotriva echipei Old Boys Jibou. După un spectaculos 2-2 în timpul…
Anunțuri gratuite din Maramures